Tallinna Ehituskooli digiõpe Meiler Tunniplaan Tallinna Ehituskooli blogi Tallinna Ehituskool Instagrammis Tallinna Ehituskool Facebookis Tallinna Ehituskool Youtube's

Vastuvõtuinfo

Korduma kippuvad küsimused - KKK

Mida saan õppima tulla, kui mul on ...

... põhiharidus jäänud pooleli

KOLMANDA TASEME KUTSEÕPE
ÕPPEAEG 1 AASTA
õpid õhtuses või päevases sessioonõppes ja omandad kutse (3. tase)

• Kaldkatuseehitaja algusega märts 2021.
  • LamekatusekatjaSellel õppekaval õppima asumisel on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust, rohkem infot leiate Eesti Töötukassa kodulehelt. algusega märts 2021.
  • Puidupingioperaator
    õhtune sessioonõpe üle nädala kolmel päeval (päevad täpsustuvad) õpperühma ei avatud.
... põhiharidus

KUTSEKESKHARIDUS
ÕPPEAEG 3 AASTAT
omandad kutse ja keskhariduse

NELJANDA TASEME KUTSEÕPE
ÕPPEAEG 0,5–2 AASTAT
õpid õhtuses või päevases sessioonõppes ja omandad kutse (esmaõpe 4. tase)

• Ehituspuusepp 2 a. Sellel õppekaval õppima asumisel on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust, rohkem infot leiate Eesti Töötukassa kodulehelt.
    õhtune sessioonõpe üle nädala kolmel päeval T-N algusega 14.00 (2020/2021)

• Sisetööde elektrik 2 a, eesti ja vene keelesSellel õppekaval õppima asumisel on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust, rohkem infot leiate Eesti Töötukassa kodulehelt.
    õhtune sessioonõpe üle nädala kolmel päeval K-R algusega 14.00 (2020/2021)

• Mööblirestauraator 2 a
    päevane sessioonõpe üle nädala kolmel päeval E-K algusega 8.30;
    õhtune sessioonõpe üle nädala kolmel päeval N-R algusega 14.00 ja laupäeval algusega hommikuti (2020/2021)

• Maastikuehitaja 2 a
    päevane sessioonõpe sept-okt igal nädalal kolmel päeval T-N algusega 8.30, seejärel üle nädala ja vaheldustega (2020/2021)

• Kütte- ja jahutussüsteemide lukksepp 1 a. Sellel õppekaval õppima asumisel on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust, rohkem infot leiate Eesti Töötukassa kodulehelt.
    uus vastuvõtt jaanuaris 2021

• Maaler 1 a, eesti ja vene keeles (päevane sessioon eesti k, õhtune sessioon vene k)
    päevane sessioonõpe igal nädalal neljal päeval E-N algusega 8.30 (2020/2021)
    õhtune sessioonõpe (vene) üle nädala kolmel päeval N-R õhtuti ja L hommikuti (2020/2021)

• Pehme mööbli valmistaja 1 a
    õhtune sessioonõpe üle nädala kolmel päeval E-K algusega 14.00õhtune sessioonõpe üle nädala kolmel päeval E-K algusega 14.00 (2020/2021)

• CNC puidutöötlemiskeskuse operaator 0,5 a. Sellel õppekaval õppima asumisel on võimalik saada tasemeõppes osalemise toetust, rohkem infot leiate Eesti Töötukassa kodulehelt.

• Plaatija 0,5 a
    päevane või õhtune sessioonõpe igal nädalal kolmel päeval T-N (2020/2021), al 29.09.2020

ÕPPEAEG 2 AASTAT
õpid õhtuses sessioonõppes ja omandad kutse (4. tase)

• Tisler
  • Ehituspuusepp
... keskharidus

NELJANDA TASEME KUTSEÕPE
ÕPPEAEG 0,5–2 AASTAT
õpid õhtuses või päevases sessioonõppes ja omandad kutse (esmaõpe 4. tase)

õhtune sessioonõpe üle nädala kolmel päeval T-N algusega 14.00 (2020/2021)

õhtune sessioonõpe üle nädala kolmel päeval K-R algusega 14.00 (2020/2021)

• Mööblirestauraator 2 a
    päevane sessioonõpe üle nädala kolmel päeval E-K algusega 8.30;

• Maastikuehitaja 2 a

uus vastuvõtt jaanuaris 2021

päevane sessioonõpe igal nädalal neljal päeval E-N algusega 8.30 (2020/2021)
    õhtune sessioonõpe (vene) üle nädala kolmel päeval N-R õhtuti ja L hommikuti (2020/2021)

• Pehme mööbli valmistaja 1 a

• Plaatija 0,5 a
    päevane või õhtune
    sessioonõpe igal nädalal kolmel päeval T-N (2020/2021) al 29.09.2020

ÕPPEAEG 2 AASTAT
õpid õhtuses sessioonõppes ja omandad kutse (4. tase)

• Tisler
  • Ehituspuusepp

VIIENDA TASEME KUTSEÕPE
ÕPPEAEG 1 AASTA
õpid õhtuses sessioonõppes ja omandad kutse (jätkuõpe 5. tase)

Info vabade õppekohtade osas 2020/2021 õppeaastal õppesekretärilt

telefonidel 651 90 44 või 5558 02 81 või e-posti teel kool@ehituskool.ee

Tallinna Ehituskoolis on õppimine tasuta!

ERIALADE LOETELU:

ERIALADE LOETELU TASEMETE KAUPA:

3. taseme kutseõpe

4. taseme kutseõppe esmaõpe (kutsekeskharidusõpe)

4. taseme kutseõppe esmaõpe

5. taseme kutseõppe jätkuõpe

Töökohapõhine õpe e õpipoiss

Haridusportaal edu.ee lehel info kutseharidusest ja tasemete kirjeldused https://haridusportaal.edu.ee/artiklid/kutseharidus.

eesti-kvalifikatsiooniraamistik-vikerkaar.png

Pilt pärit SA Kutsekoja kodulehelt.

LISAINFORMATSIOON:

Sirle Anijärv

Ülle Murumets

Õppesekretärid

telefon: 6519044 / 55580281

e-mail: kool@ehituskool.ee

Vastuvõtt 2020/2021 õppeaastaks!

Vastuvõtuavaldusi saab esitada koolis kohapeal: Pärnu mnt 162, TALLINN, Tulla I korrusele, kabinetti 122.

Vastuvõtukomisjonile esitatavad dokumendid:

• isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart);
  • vanema või eestkostja kirjalik nõusolek, kui õpilaskandidaat on alaealine;
  • põhihariduse baasil õppima asumiseks põhiharidust tõendava dokumendi originaal või selle notariaalselt või dokumendi originaali alusel koolis kinnitatud koopia;
  • keskhariduse baasil õppima asumiseks keskharidust tõendava dokumendi originaal või selle notariaalselt või dokumendi originaali alusel koolis kinnitatud koopia;
  • digitaalse dokumendifoto tegemine toimub kohapeal;
  • elukohatõend (kui õpilaskandidaat elab rahvastikuregistri andmeil väljaspool Tallinna),
  • iseloomustus (soovitav põhiharidusega õpilaskandidaadi puhul ), erivajadusega õppija esitab rehabilitatsiooniplaani (kui näeb ette tegevusi või teateid koolile);
  • motivatsioonikiri (kutsekeskharidusõpe).

Vastuvõtukomisjoni töökord